Architekci Dawidczyk & Partnerzy
Zespół Architekci Dawidczyk & Partnerzy oraz inni projektanci i współpracownicy zewnętrzni.

Architektura jest odzwierciedleniem naszego sposobu postrzegania rzeczywistości. Poprzez nasze dzieło twórczo kształtujemy otaczającą przestrzeń i czas, w którym żyjemy. Drogę do spełnienia naszych wizji i idei realizujemy w języku najlepiej nam znanym, a jednocześnie najbardziej uniwersalnym i wszechobecnym- architekturze.Nie pozostajemy także ślepi na inne rodzaje ekspresji i samostanowienia, twórczo wykorzystując je w pracy nad powierzonymi dziełami. Zmagając się z materią niezmiennie dążymy do realizacji idei zapoczątkowanej przez modernistów i minimalistów, a w szczególności arch. Mies van der Rohe: “mniej znaczy więcej”.

 

W naszej twórczości odnajdujemy i eksponujemy to, co charakteryzuje i wyróżnia poszczególne tematy, ich specyfikę. Godzimy współdziałanie funkcji i formy w architekturze. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków wyposażonych w najnowsze technologie. Staramy się pogodzić supernowoczesne rozwiązania ze współczesnym postrzeganiem otaczającego środowiska, z dbałością o naturę. Dążymy, aby projektowane przez nas budynki wyposażone były w najnowsze rozwiązania chroniące przyrodę i jej zasoby.

Coraz więcej naszych projektów finansowanych jest z udziałem środków Unii Europejskiej i naszym credo jest aby spełniały wymogi dotyczące energooszczędności i rozwiązań proekologicznych.



Katarzyna Dawidczyk
Katarzyna Dawidczyk
architekt | prezes zarządu
katarzyna.dawidczyk@iadp.pl
Katarzyna Dawidczyk
Tomasz Dawidczyk
architekt | partner
tomasz.dawidczyk@iadp.pl
Leszek Chojnacki
Leszek Chojnacki
architekt | partner
leszek.chojnacki@iadp.pl
Magdalena Domosławska
Magdalena Domosławska
architekt | partner
magdalena.domoslawska@iadp.pl
Artur Abramczyk
Artur Abramczyk
architekt | partner
artur.abramczyk@iadp.pl
Karolina Siatkowska-Luśtyk
Karolina Siatkowska-Luśtyk
specjalista PR
karolina.siatkowska@iadp.pl
Magdalena Olejnik
Magdalena Olejnik
architekt
magdalena.olejnik@iadp.pl
Ewa Troc
Ewa Troc
architekt
ewa.troc@iadp.pl
Wojciech Lewandowski
Wojciech Lewandowski
architekt
wojciech.lewandowski@iadp.pl
Przemysław Jaszczur
Przemysław Jaszczur
architekt
przemyslaw.jaszczur@iadp.pl
Agnieszka Kruszewska
Agnieszka Kruszewska
architekt
agnieszka.kruszewska@iadp.pl
Joanna Witkowska
Joanna Witkowska
architekt
joanna.witkowska@iadp.pl

ADRES PRACOWNI
www.iadp.pl
tel/fax +48 22 786 13 89
ul. Okrzei 18 lok. 40 ; 03-710 Warszawa